Typy jídelníčků


Obecný jídelníček

Pouze nastavení kalorického příjmu a makroživin podle obecných informací získaných ze vstupního vyšetření a podle aktivity klienta.


Jídelníček na míru

Konkrétní jídelníček podle návyků klienta s postupnou úpravou druhů potravin, změnou velikostí porcí apod. Přesnější a kvalitnější podle konkrétních informací o stravovacích návycích a porcích, lepší pojem o přijímaných minerálech a vitamínech.


Specializované jídelníčky

Jídelníček sportovcům

Při životním stylu, který obnáší profesionální i rekreační sportovní aktivitu již běžné a doporučované stravovací návyky nestačí. Je třeba tělu dodat vše potřebné pro podporu jeho 100% výkonnosti. Někdy je třeba obměnit svatou kombinaci kuřecího masa se suchou rýží.

Redukční jídelníček

Po prozření, které přišlo po pár letech nečinnosti a spoustě objednaných jídel z fastfoodů nebo pizzerií, přišel čas na spokojený pohled do zrcadla. Odlehčete svému tělu, dopřejte mu odpočinek a netrapte ho přebytečnými kily. Žádné drastické diety, pouze úprava dosavadních návyků a vydatné porce toho správného jídla dokáže divy.

Nabírací jídelníček

Všude kolem sebe slyšíte, jak je těžké zhubnout, ale Vy máte opačný problém? Po naší spolupráci nastavíme jídelníček tak, aby Vaše tělo dostalo, co potřebuje a v žádném ohledu nestrádalo. Dokážeme posunout ručičku na vahách na tu správnou hodnotu (poradíme si i s digitálními váhami).

Potravinové intolerance

U lékaře jste se zděsili nad pojmem intolerance? Nebojte, náhradou potravin, které mohou škodit Vašemu tělu rozjedeme trávení zpět na 100% bez pocitů těžkostí v břiše a ostatních projevů. Celý jídelníček nastavíme tak, abyste stravovací omezení pocítili minimálně a abyste jedli všechny důležité složky stravy. Jako bonus se dozvíte trochu víc o svém těle a jeho fungování.

Zdravotní problémy

Vysoký krevní tlak, cukrovka, porucha funkce štítné žlázy a další. Nutná konzultace s ošetřujícím lékařem.