MR CONTOUR

NOVINKA OD LEDNA 2024

Mechanismus kontrakce svalů

MR CONTOUR vyvolává velmi silné (supramaximální) svalové kontrakce, nedosažitelné běžným cvičením. Při vystavení těmto silným kontrakcím je svalová tkáň nucena přizpůsobit se tak extrémnímu stavu. Sval začíná přestavovat svou vnitřní strukturu zmnožením vláken a jejich růstem. HIFEM využívá specifický rozsah frekvencí, který neumožňuje svalovou relaxaci mezi dvěma po sobě jdoucími stimulacemi. Sval je nucen setrvat ve staženém stavu několik sekund. Při opakovaném vystavení těmto podmínkám vysoké zátěže je svalová tkáň namáhána a je nucena se přizpůsobit. Nedávné studie uvádějí, že v průměru 15% až 16% zvýšení tloušťky břišních svalů bylo pozorováno u léčených pacientů jeden až dva měsíce po léčbě HIFEM.

MR Contour je založen na aplikátoru současně vyzařujícím synchronizované *RF a HIFEM+ energie. 

* Díky radiofrekvenčnímu ohřevu se teplota svalů rychle zvýší o několik stupňů. To připravuje svaly na vystavení stresu, podobně jako zahřívací aktivita před jakýmkoli tréninkem. Za méně než 4 minuty dosáhne teplota v podkožním tuku úrovně, která způsobí apoptózu, tj. tukové buňky jsou trvale poškozeny a pomalu odstraňovány z těla. Klinické studie prokázaly v průměru 30% snížení podkožního tuku.

* Energie HIFEM+ obchází omezení mozku a stahuje svalová vlákna v oblasti v intenzitách, které nejsou dosažitelné během dobrovolného cvičení. Extrémní stres nutí sval se adaptovat, což má za následek zvýšení počtu a růstu svalových vláken a buněk. Klinické studie prokázaly v průměru 25% nárůst svalového objemu.

5000W STRONG POWER

Až 4 aplikátory současně

+ 25% Svalů VÍCE

- 30% Tuku MÉNĚ

APLIKÁTORY

ROVNÝ APLIKÁTOR

Vhodné pro aplikace na: 

BŘICHO, HÝŽDĚ, STEHNA, ZÁDA

ZAHNUTÝ APLIKÁTOR

Vhodné pro aplikace na: 

STEHNA, PAŽE, LÝTKA

APLIKÁTOR PODSEDÁK

Vhodné pro aplikace na: PÁNEVNÍ DNO

Aplikátor pánevního dna působí tak, že zmírňuje inkontinenci tím, že stimuluje a posiluje svaly pánevního dna ležící pod nimi. Během ošetření sedíte na speciálně navrženém sedátku, které dodává elektromagnetickou energii svalům pánevního dna a nutí je stahovat se. V průběhu vaší léčby tyto kontrakce posilují oslabené svaly a obnovují nervosvalovou kontrolu močového měchýře.

MR CONTOUR na břicho

MR CONTOUR působí na oblast břicha, která stahuje a napíná svaly, aby spalovala tuky a tvarovala oblast. Toto ošetření vám může pomoci zlepšit definici svalů, kterou již vidíte při své fitness rutině. Je také ideální pro řešení toho tvrdohlavého centimetru tuku na břiše, který jen tak nezmizí.

MR CONTOUR na hýždě

MR CONTOUR působí také na hýždě pomocí stejných supramaximálních svalových kontrakcí jako v oblasti břicha. Mnoho pacientů se rozhodlo vyzkoušet tuto léčbu namísto invazivního brazilského liftingu zadku. Technologie HIFEM přináší jako první na světě neinvazivní proceduru liftingu hýždí. Toto ošetření vám může poskytnout zakřivení, tón a zvednutí, které si přejete. Je to alternativa k brazilské proceduře Booty Lift a poskytuje definovaný tvar namísto přidávání přebytečného tuku do oblasti.

INTELIGENTNÍ OPERAČNÍ SYSTÉM

MR CONTOUR má zabudovaný nový inteligentní operační systém, který dokáže automaticky přizpůsobit různé parametry ošetření podle různých částí těla, zároveň je vybaven pěti různými pracovními režimy, aby přímo odpovídal parametrům ošetření podle potřeb zákazníků.

VOLBA POHLAVÍ

MUŽ/ŽENA

VOLBA OBLASTI OŠETŘENÍ

HÝŽDĚ/BŘICHO/STEHNA/PAŽE/LÝTKA

VOLBA PRACOVNÍHO MÓDU

HIIT/ZPEVNĚNÍ/BUDOVÁNÍ SVALŮ/TVAROVÁNÍ/HUBNUTÍ

Objednejte si naše služby přednostně

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

NYNÍ JIŽ PŘIJÍMÁME PŘEDOBJEDNÁVKY!

Níže vyplňte formulář a zajistěte si tak přednostní místo před spuštěním online rezervací. Jakmile nám od vás přijdou zadané údaje, okamžitě vás zařadíme do pořadníku prioritních klientů a budeme vás kontaktovat.

Prvních 30 zájemců od nás dostane malou pozornost a možnost zakoupit zvýhodněné balíčky ještě výhodněji!!! 

FORMULÁŘ PRO PŘEDNOSTNÍ REZERVACE