icoone® LASER MED

NOVINKA OD LEDNA 2024


Nový icoone® LASER MED je jediné zařízení na světe, které díky inovativní patentované technologii Roboderm®, umožňuje léčit různé druhy kožních vad skrz Multi Mikro Alveolární Stimulaci (M.M.A.S.), hlubokou a účinnou stimulací mikrovakuolů v pojivové tkáni, to zaručuje viditelné výsledky už od první aplikace.

Přidání technologie LASERU a LED, icoone® LASER MED umožňuje rychlejší a cílenější výsledky, a podporuje práci lékařů řadou medicinálních programů a specifických protokolů ošetření, které zajišťují dokonalou mobilizaci tkání v podkladových vrstvách kůže a dokonce stimulují i ty nejmenší oblasti kůže.

Ultimátní TECHNOLOGIE NA PÉČI O KŮŽI TĚLA A OBLIČEJE

APLIKACE MEDICAL

JIZVY

Drenážní efekt, zlepšuje kvalitu a pružnost pokožky u hlavních typů jizev: zanícená, nezanícená, stará, chirurgická nebo traumatická (např. část po císařském řezu), jizvy po akné, s keloidní tendencí, hypertrofické.

Redukce edémů jizvy, podpora metabolické výměny a tkáňové výživy, odbourávání a odstraňování metabolického odpadu, prevence sekundárních efektů jako je adheze.

ŽILNÍ NEDOSTATEČNOST, OTOK A LYMFATICKÝ OTOK

Zlepšení krevního a lymfatického oběhu, okysličení tkáně, okamžitá a dlouhotrvající úleva, snížení otoků a fibrózy, rychlejší estetické a funkční zotavení, zmenšení obvodu končetiny postižené lymfedémem, funkční zlepšení končetiny postižené lymfedémem, aplikace po mastektomii: drenáž edematózní končetiny pro zlepšení rehabilitace končetiny.

TĚHOTENSTVÍ, POPORODNÍ OBDOBÍ

V PRŮBĚHU*: Drenáž pro snížení zadržování tekutin, zlepšení mikrocirkulace pro odlehčení těžkosti nohou, prevence vzniku vad (např. kapilár, celulitidy...).

PO PORODU: Odvodnění postižených oblastí mobilizací tekutin a katabolitů, regenerace pružnosti pokožky a tonicity, zlepšení žilního a lymfatického systému, zlepšení buněčného trofismu.

 * icoone® může být použit po třetím měsíci těhotenství s vyhnutím se břicha.

CELULITIDA

Zlepšení mikrocirkulace pro aktivaci metabolické výměny, proti otokům, zlepšení buněčného trofismu, zlepšení kvality kůže, elasticity a kompaktnosti, působení LASERU a LED má intenzivní účinek na tukové buňky a fibroblasty, aby zlepšil stav celulitidové tkáně.

CHIRURGICKÁ OPERACE

icoone® je perfektní na ošetření a přípravu tkáně před chirurgickým zákrokem, aby provedl drenáž a změkčil tkáň před zákrokem. Na druhé straně pooperační léčba s icoone® pomáhá rychlejšímu zotavení i hojení postižené oblasti, zároveň zmírňuje bolest.

PODPORA LIPOSUKCE

PŘED: Drenáž, změkčení tkáně za účelem optimalizace zavedení kanyly do tkáně.

PO: Včasné zotavení tkání a jejich harmonizace, vyhnutí se typickému vlnovému efektu po liposukci.

PODPORA VÝPLNÍ

PŘED*: Na změkčení tkání, zbavení je tekutin a dosáhnutí dobré vaskularizace.

PO*: Pro zotavení z modřin a otoků.

* Pouze lékaři mohou hodnotit případ od případu a rozhodnout, zda je možné používat icoone® při výplních na základě typu použitých látek.

FIBROMYALGIE, BOLESTI SVALŮ, ZÁNĚTY ŠLACH

Redukce bolesti, zlepšení kvality života a motoriky, jasné snížení zánětů a kongescí, regenerace tkáně po sportu, drenáž odpadních metabolitů.

FIBRÓZA

Okysličení tkáně s lepším buněčným trofismem, který snižuje fibrózu způsobenou traumatem, chirurgickým zákrokem, nebo ozařováním při léčbě rakoviny prsu, snížení erytému, bolesti a ztvrdnutí kůže. Energie LASERU a LED umožňuje hlubší působení na fibroblasty a vede ke zvýšení produkce elastinu a kolagenu, aby se dosáhlo zlepšení kvality kůže a její pohyblivosti (flexibilita a pružnost).

APLIKACE BEAUTY

TVAROVÁNÍ TĚLA & PROTI CELULITIDĚ & OMLAZENÍ POKOŽKY

DRENÁŽ & ZPEVNĚNÍ & ZLEPŠENÍ CIRKULACE KRVE

LIFTINGOVÝ EFEKT & WELLNESS & RELAXACE


#SKINEXPERTS

Péče o pokožku zlepšuje kvalitu života

  • Použitelné každý den, bez časového omezení.
  • Adaptabilní aplikátory pro aplikace na všechny typy a kvalitu kůže včetně těch jemných citlivých a poškozených.
  • Patentovaná technologie, která poskytuje obouruční symetrické stimulace.
  • 100% přírodní.

  • Reprodukovatelný, i když je léčba prováděná různými terapeuty.
  • Přesnost při léčbě malých a obtížně přístupných oblastí.
  • Viditelné výsledky už od první procedury.
  • Bezbolestné.

icoone® LASER MED

LED / LASER = VYNIKAJÍCÍ VÝSLEDKY

Síla mikrostimulací je kombinována s LASEREM 915 nm a LED 650 nm pro regeneraci tkáně, zlepšení metabolické výměny a aktivaci buněčného metabolismu.


915nm LASER

Bylo klinicky prokázáno, že LASER s vlnovou délkou 915 nm proniká do tkání a je absorbován lipidy, což vytváří tepelný efekt, který zjemňuje tuk v adipocytech.

650nm LED

LED dioda 650 nm modifikuje propustnost membrány tukových buněk, což umožňuje, aby se tuk ošetřený LED pohyboval do intersticiálního prostoru.

SKIN EXPERTS

Pečlivý a opatrný výzkum, to nás vede až k těm nejmenším tajemstvím kůže.

Icoone® LASER MED je ideální technologie pro medicinální estetické aplikace na tělo a obličej. Díky novému a opravdovému pohledu na pojivovou tkáň, sestávající se z miliard trojrozměrných mikrovakuol, které procházejí každou vrstvou epidermis a tvoří chaotickou a fragmentovanou strukturu, je technologie icoone® schopna účinně léčit obtížné jevy, jako je otok, tkáňová fibróza, celulitida a akumulace tuku.

APLIKÁTORY - celkem 11 aplikátorů

Robosolo15.600 Mikrostimulací každou minutu

Tento aplikátor s modernizovaným designem a dotykovým displejem 3,5", integruje LED a LASEROVÉ zdroje, které lze použít společně v průběhu terapie, nebo odděleně. Umožňuje tak cílené ošetření specifických tukových oblastí na velkých částech těla.

Robotwins21.600 Mikrostimulací každou minutu

icoone® je jediné zařízení, které nabízí ošetření pomocí dvou aplikátorů, které umožňují symetrickou obouruční stimulaci, dvakrát rychleji a účinněji, než jedním ovládaným aplikátorem.

Robomini twins14.400 Mikrostimulací každou minutu

Nejmenší motorizované aplikátory, nyní k dispozici také ve dvojité obouruční funkci, jsou zejména navrženy k použití na malých neno těžce dostupných oblastech.

Robomicro13.200 Mikrostimulacíkaždou minutu

Sada 6 mikro-aplikátorů navržených přesně tak, aby s přesností dosáhly i těch nejmenších a citlivých oblastí individuální cílené léčby.

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

FORMULÁŘ PRO REZERVACE