PINOFIT® SPORT, MASÁŽNÍ MAGNÉZIOVÝ OLEJ VE SPREJI, 50 ML

Magnéziový olej ve spreji, určený pro masáž po sportu nebo jiné fyzické aktivitě. Okamžitá úleva!

Zlepšete svůj výkon!
Ať už Vás bolí nohy, ramena, nebo krk, díky tomuto produktu pocítíte úlevu téměř okamžitě! Pohodlná bezkontaktní aplikace!

210,00 Kč

POPIS:

Vysoce koncentrovaný chlorid horečnatý je prokázaný svou účinností a aplikuje se přímo na namožené svaly během tréninku nebo soutěží. Na začátku užívání může docházet k mírnému pocitu brnění nebo k pocitu tepla v ošetřených oblastech, proto se při prvním použití doporučuje použít menší množství.

Hořčík: je naprosto potřebným minerálem pro naše tělo, bez tohoto minerálu nelze v podstatě normálně fungovat. Zlepšuje koncentraci a napomáhá k vnitřní vyrovnanosti. Hořčík by měl být mimo jiné nedílnou součástí při jakékoliv fyzické aktivitě. Je důležitý pro běžnou činnost kloubů a svalů, přináší úlevu při bolestivém svalovém napětí.


POUŽITÍ: 

Použití: Nastříkejte malé množství oleje na problémové partie a pomalu krouživými pohyby vmasírujte do pokožky. Doba působení by měla být nejméně 5 až 10 minut. V případě potřeby lze magnéziový olej v průběhu aplikace kdykoliv jednoduše smýt vodou.


SLOŽENÍ:

INCI: Water (Aqua), Magnesium Chloride, Calcium Chloride, Magnesium Sulfate, Sodium Chloride, Potassium Chloride