LUXUSNÍ DÁRKOVÁ KAZETA - TŘEŠŇOVÉ KVĚTY

IDEÁLNÍ DÁREK

Exkluzivní dárková kazeta pro péči o tělo. Regenerační, s jemným aroma třešňových květů.

Potěšte sebe i své blízké touto luxusní dárkovou kazetou!

659,00 Kč

POPIS:

Dárková sada obsahuje:

  • Aroma sprchová pěna, Třešňové květy, 200 ml
  • Tělové mléko, Třešňové květy, 200 ml
  • Aroma krémová pěna na ruce, Třešňové květy 50 ml
  • Konjac masážní houbička, přírodní

Dopřejte svému tělu jen to nejlepší!

Aroma sprchová pěna, Třešňové květy, 200 ml: Slunečnicový olej bohatý na vitamíny velmi šetrně pečuje o pokožku a chrání ji před vysušením. Přírodní jemná péče o pokožku již během mytí. 100% přírodní.

Tělové mléko, Třešňové květy, 200 ml: Speciální péče o tělo! Vysoký obsah bambuckého másla s výtažkem z třešňových květů a kyselinou hyaluronovou. Vhodné pro suchou a namáhanou pokožku. Vaše pleť bude dokonale hydratovaná a sametově hebká. 100% přírodní.

Aroma krémová pěna na ruce, Třešňové květy 50 ml: S vysokým obsahem bambuckého másla, mandlového oleje a panthenolu. Po použití zůstanou Vaše ruce hedvábně jemné a hladké. 100% přírodní.

Konjac houbička, přírodní: Objevte kouzlo jedinečné masážní, čistící a hydratační houbičky. Je vhodná jak pro péči a čištění pokožky, tak pro masáž, zajišťuje obzvlášť příjemný pocit na pokožce a je ideální i po sportu. Houbička je bez dodatečných příměsí, je tedy vhodná především pro velice citlivou pokožku. Původně tvrdá houba je vyrobena z konjakové mouky a vody. Výsledná vláknitá struktura se při nasáknutí ve vodě stává hedvábnou, zvyšuje kyselost pokožky a poskytuje intenzivní hydrataci. Je čistě přírodní s výjimečnými hydratačními vlastnostmi. Čistí a vyživuje pokožku jemně a efektivně. Ideální pro všechny typy pleti.