LUXUSNÍ DÁRKOVÁ KAZETA - GRANÁTOVÉ JABLKO & ARGANOVÝ OLEJ

IDEÁLNÍ DÁREK

Exkluzivní dárková kazeta pro péči o tělo. Ochranný účinek arganového oleje a afrodiziakální vůně granátového jablíčka.

Potěšte sebe i své blízké touto luxusní dárkovou kazetou!

659,00 Kč

POPIS:

Dárková sada obsahuje:

  • Aroma sprchová pěna, Granátové jablko, arganový olej, 200 ml
  • Tělové mléko, Granátové jablko, arganový olej, 200 ml
  • Aroma krémová pěna na ruce, Granátové jablko, arganový olej, 50 ml
  • Konjac masážní houbička, přírodní


Granátové jablko: Vyskytuje se především ve Středomoří, ale najdete ho i v Itálii či Chorvatsku. Je bohaté na vitamíny A, B1, B2, B3, vitamín E a C, magnézium, zinek, chlór, fosfor, křemík i mangan. Je výborným antioxidantem, reguluje krevní tlak, zlepšuje trávení a má protizánětlivé a zklidňující účinky. Je to takzvaný elixír mládí protože zpomaluje proces stárnutí buněk. 

Arganový olej: V kosmetice je hojně využíván právě díky svému Anti-Aging efektu, kdy při pravidelném používání zpomaluje proces stárnutí pokožky a chrání jednotlivé buňky před volnými radikály.

Konjac houbička, přírodní: Objevte kouzlo jedinečné masážní, čistící a hydratační houbičky. Je vhodná jak pro péči a čištění pokožky, tak pro masáž, zajišťuje obzvlášť příjemný pocit na pokožce a je ideální i po sportu. Houbička je bez dodatečných příměsí, je tedy vhodná především pro velice citlivou pokožku. Původně tvrdá houba je vyrobena z konjakové mouky a vody. Výsledná vláknitá struktura se při nasáknutí ve vodě stává hedvábnou, zvyšuje kyselost pokožky a poskytuje intenzivní hydrataci. Je čistě přírodní s výjimečnými hydratačními vlastnostmi. Čistí a vyživuje pokožku jemně a efektivně. Ideální pro všechny typy pleti.