Ceník fyzioterapie

KINEZIOLOGICKO-PODIATRICKÉ  VSTUPNÍ VYŠETŘENÍ 90 MIN.

2 500 Kč

Komplexní vyšetření pohybového aparátu v délce 90 min. představuje hledání příčiny potíží a skládá se z podrobné anamnézy, podiatrického vyšetření dolních končetin, kineziologického rozboru držení těla, palpace a svalového testu oslabených a zkrácených svalů a dalšího specifického testování.

Vhodné pro chronické potíže, opakující se bolesti, dlouhodobou rehabilitaci, prevenci.

KINEZIOLOGICKÉ VYŠETŘENÍ 60 MIN.      

1 500 Kč

Doplňující vyšetření k již absolvovanému podiatrickému vyšetření dolních končetin. Kineziologické vyšetření trvá 60 min. a skládá se z podrobné anamnézy, kineziologického rozboru postury, palpace přetíženého svalstva, svalového testu oslabených a zkrácených svalů a dalšího specifického testování.

Vhodné pro komplexní doplnění zdravotního stavu z fyzioterapeutického hlediska. Nelze objednat bez předchozího podiatrického vyšetření.

 VSTUPNÍ FYZIOTERAPIE 60 MIN.              

1 200 Kč

Vstupní fyzioterapie slouží jako prvotní návštěva každého nového klienta fyzioterapie. Fyzioterapeutka si odebere anamnézu, provede základní testovací screening, aby fyzioterapie byla cílená a efektivní. Cílem je rychlá úleva od bolesti/potíží.                                                 

Vhodné pro akutní potíže/bolesti, v případě nemožnosti absolvování komplexního vyšetření, v mezidobě, kdy klient vlivem termínové prodlevy čeká na zahájení již naplánovaných rehabilitací na jiném pracovišti.


NÁSLEDNÁ FYZIOTERAPIE 50 MIN.

1 000 Kč

Každá další fyzioterapie v délce 50 min. po již absolvovaném Kineziologicko-podiatrickém vyšetření, Podiatrickém vyšetření či Vstupní fyzioterapii. Kombinace fyzioterapeutických technik zejména měkkých technik, mobilizací a cvičení dle konceptu ACT nebo DNS včetně případné aplikace elektroléčby či terapeutického ultrazvuku.

Vhodné pro stávající klienty fyzioterapie nebo poditrie. Ideální pro řešení dlouhodobé bolesti, rozsáhlé oblasti bolesti, pro ošetření více oblastí těla.

NÁSLEDNÁ FYZIOTERAPIE 25 MIN.

500 Kč

Každá další fyzioterapie v délce 25 min. po již absolvovaném Kineziologicko-podiatrickém vyšetření, Podiatrickém vyšetření či Vstupní fyzioterapii. Kombinace fyzioterapeutických technik zejména měkkých technik, mobilizací a cvičení dle konceptu ACT nebo DNS včetně případné aplikace elektroléčby či terapeutického ultrazvuku.

Vhodné pro stávající klienty fyzioterapie nebo poditrie. Ideální pro řešení malých ploch na těle, malých kloubů, náhlé akutní kloubní blokády.

FYZIOTERAPIE 1. POMOC

2 000 Kč

Fyzioterapie mimo ordinační dobu. Rezervace pouze přes telefon. Délka terapie do 50 min. včetně elektroléčby nebo terapeutického ultrazvuku.


KINEZIOTAPING

Taping do 20 min.                  300 Kč

Spotřebovaný materiál 10cm/10Kč

Odborné ošetření pomocí kineziotapu. Používáme kvalitní certifikované kineziotapy německé značky PINOTAPE®, které vynikají výbornou snášenlivostí k pokožce díky šetrnému lepidlu, zajišťují dlouhou dobu přilnavosti a odolávají opotřebení.

                  ELEKTROLÉČBA                                    MAGNETOTERAPIE                    TERAPEUTICKÝ ULTRAZVUK 

 Jednorázová návštěva         300 Kč

 5x návštěva                            1 350 Kč

 10x návštěva                           2 400 Kč 

K dispozici máme léčebné zdravotnické přístroje s moderními technologiemi. Na elektroléčbu nebo ultrazvuk používáme BTL-4825S Premium. Délka jednotlivé návštěvy je do 20 min.

Vhodné pro doplnění stávající fyzioterapeutické léčby nad rámec jednotlivých fyzioterapií. 

KONZULTACE 25 min.

500 Kč

Konzultace ohledně zdravotního stavu, výběru vhodné terapie, frekvence návštěv, doporučení následné péče, naplánování individuálního rehabilitačního plánu. Zkrátka rady, tipy, otázky a odpovědi do 30 min.


             REFLEXNÍ TERAPIE              PLOSEK NOHOU 25 MIN.

500 Kč