GelaVis Complex

IDEÁLNÍ PRO KLOUBY

GelaVis Complex je doplněk stravy obsahující unikátní poměr komplexu základních stavebních složek kloubní a pojivové tkáně a kyseliny askorbové. Na rozdíl od injekčních preparátů působí na všechny klouby v těle.

Zvolte si variantu:

Cena od 549,00 Kč

POPIS:

GelaVis Complex je doplněk stravy obsahující unikátní poměr komplexu základních stavebních složek kloubní a pojivové tkáně a kyseliny askorbové. Na rozdíl od injekčních preparátů působí na všechny klouby v těle.

Výrobce dodržuje při výrobě přípravku GelaVis Complex požadavky mezinárodních standardů kvality výroby (BRC a IFS). Více o standardech nawww.gelavis.cz


  SLOŽENÍ:

  *) Referenční hodnota potraviny
  *) Referenční hodnota potraviny

  AKTIVNÍ SLOŽKY

  Chondroitin sulfát je polysacharid složený z pravidelně se opakujících monomerů - molekul glukuronátu a N-acetylgalaktosaminu. Ve značné míře na sebe váže molekuly vody. Tato vlastnost se uplatňuje velmi dobře ve tkáni chrupavky, protože jí dodává pružnost i odolnost proti otěru. Štěpením polysacharidového řetězce se z chondroitinu uvolňují monomery, ty se dále štěpí a přeměnou N-acetylgalaktosaminu organismus získává galaktosamin.

  Glukosamin je látka odvozená od glukózy a obsahuje navíc jeden atom dusíku (aminoskupinu NH2). Je přirozeně přítomen v lidském těle. Stává se součástí glykos-aminoglykanů - polysacharidů tvořících podstatnou složku chrupavek. V chrupavce se také přednostně vychytává. Zde je využíván pro tvorbu a průběžnou obnovu kloubních struktur.

  Kolagen je skupina ve vodě nerozpustných látek bílkovinné povahy, která představuje základní stavební složku pojivových tkání, mezibuněčné hmoty vazů, šlach, kloubů, svalů, cév, podkoží i kůže. Při syntéze jednotlivých typů kolagenu je v jedné fázi nezbytná přítomnost kyseliny askorbové.

  Kyselina hyaluronová je nevětvený polysacharid tvořený řetězcem disacharidových jednotek glukuronové kyseliny a N-acetylglukosaminu. Přirozeně se vyskytuje v lidském těle, v němž tvoří základní složku mezibuněčné hmoty. Je rovněž součástí kůže, nervové, pojivové tkáně, a také oka (sklivec). Významná je její funkce v kloubní tekutině, které propůjčuje vysokou kluzkost kloubních ploch a snižuje jejich vzájemné tření při všech pohybech kloubů.

  Kyselina askorbová (Vitamin C) je ve vodě rozpustný vitamín, který má v organismu významnou úlohu jako antioxidant. Mimo to se účastní na regulaci imunitních reakcí a je nezbytný též při syntéze kolagenu.

  Doplněk stravy GelaVis Complex obsahuje látky, které využívá lidský organizmus při výstavbě, obnově a regeneraci základních součástí pohybového aparátu. Více na www.gelavis.cz


  POUŽITÍ:

  KDY NEJLÉPE GELAVIS COMPLEX POUŽÍT

  • Kloubní obtíže od středního věku
  • Při symptomech osteoartrózy kloubů (kolena, kyčle, ramena,...)
  • Při pravidelné sportovní / fitness zátěži
  • Jako pokračovací užívání po kúře GelaVis Forte Premium Quality
  • Jako doplňkové užívání před / po injekční léčbě přípravky Renehavis / Sportvis

  DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ
  Užívejte 2 až 3 kapsle GelaVis Complex denně, na závěr jídla. Zapijte dobře vodou. Plný efekt se projevuje po 3 měsících užívání. Optimální doba užívání je 3-6 měsíců.